fbpx

Alinus - Atraktivní design a kompletní řešení

Design studio
lnus vytváří originální design interiéru. Nezaměnitelným spoluautorem se stáváte vy, svými potřebami, požadavky a vyjádřením. Ruku architekta vede vaše upřímnost a otevřenost ve vztahu k němu, jež společně dokáže vytvořit jedinečné dílo. Architekti a projektanti firmy Alnus tvoří interier jako jeden celek. Interiérový design je naším posláním. Návrh a realizace interiérů řešíme vždy komplexně.

Máte o službu zájem?
Zeptejte se...

návrhy

Služby

Alnus vyrábí nábytek na zakázku. To znamená, že jakékoliv přání zákazníka, jakoukoliv jeho potřebu je možné uspokojit. To patří k základním pravidlům firmy již od doby jejího založení. Vše je možné, vše jsme schopni vytvořit, zkombinovat a vyřešit. Dalším důležitým bodem je, že u nás si zákazník kupuje komplexní dílo. Jsme schopni perfektně propojit jednotlivé části interiéru, dořešit jednotlivé detaily i celkovou barevnost – vytváříme kompletní a jednotný design interiérů.

Capture-One-Session111685

Návrhy interiérů

Realizace interiérů

3D Návrhy a vizualizace

Výroba nábytku

návrhy

Idea

Vytváříme atraktivní design interiéru pro našeho zákazníka. Poměrně dlouhý proces navazuje s ním důvěrný vztah. Jeho závěrečné poděkování nás naplňuje neskutečnou energií a chutí se dále posouvat kupředu.

design

Design

Patříme mezi přední české designéry s mnohými oceněními. Díky velkým zkušennostech a trváním více než 25 let jsme vyhledáváni mnohými náročnými klienty nejenom v tuzemsku, ale i v mnoha místech Evropy.

realizace

Realizace

Patříme mezi přední české výrobce nábytku s mnohými oceněními. Kromě vlastní výroby dodáváme také mnoho značkového nábytku od světových výrobců. Kromě dodávky nábytku dodáváme interiéry na klíč.

Populární

Ukázky projektů

Luxusní moderní byt

Kuchyně

Obývací pokoje

Ložnice

máte otázky?

Kontakt

Populární

Podobné služby

Sanace a hydroizolace
Couple vacation to Disney land of New York
Zahradník
Couple vacation to Disney land of New York
Uklid
Couple vacation to Disney land of New York