fbpx
Služby

Odborníci na stavebné služby

rekonstrukce sanace

Naše firma zde působí již od roku 1996.Specializujeme se na veškerou práci v rámci výstavby novostaveb, rekonstrukce objektů a rekonstrukce a realizace střech.
Naše firma sídlí v Přerově nad Labem a geograficky se specializujeme na Středočeský kraj a dle velikosti zakázky i dále. V naší nabídce naleznete kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce na střechách šikmých i plochých včetně izolace . Výměny veškerých klempířských prvků, demontáže a montáže střech.
Firma Střechy Novák se specializuje na stavbu střechy na klíč, kterou dodá svým zákazníkům jako komplexní dodávku včetně dalších služeb a příslušenství.
Ve své profesi se dlouhodobě věnuji odstraňování vlhkosti, tj. sanacím staveb, a to nejen historického a památkového charakteru. Do mého portfolia patří především objekty nebo části staveb s trvalou dotací vlhkosti, jako jsou například hřbitovní zdi, kostely, hradební konstrukce, soklové partie a sklepní prostory.
Stavební činnost, inženýrská činnost, stavební audity, rizikové řízení staveb, energetické studie – energetický audit staveb.
Již při navrhování staveb dbáme na nízkou následnou nákladovost bydlení a pořizovací cenu stavby, která se ve většině případů pohybuje níže než u dřevostaveb i při zachování veškerých výhod nízkoenergetických zděných domů.