fbpx

GSERVIS - projekty rodinných domů

Projektování domů
Získejte bydlení, které je příjemné, praktické a splní všechny vaše požadavky. V G SERVISU na vás čeká tým projektantů rodinných domů, kteří vám navrhnou moderní a funkční bydlení podle vašich představ.

Máte o službu zájem?
Zeptejte se...

návrhy

Služby

21 konzultačních míst

Navštivte naše projektanty na jednom z 21 konzultačních míst po celé České republice a společně naplánujte dům podle svých představ. Nebo si domluvte schůzku s projektantem přímo na svém pozemku.

Ať už hledáte projekční kancelář v Praze, Brně nebo v Ostravě, jsme přesně tam, kde nás potřebujete.

Konzultace na pozemku

Vyřízení stavebního povolení

Propočet pro banku

Měření radonu

Individuální projekty

Konzultace ZDARMA

Potřebujete poradit s výběrem projektů, úpravou projektů nebo se na cokoliv zeptat?  Využijte naši nabídku a proberte všechny varianty s odbornými projektanty.

návrhy

Projekce

Usnadňujeme vám cestu ke stavbě rodinného domu. Kompletní a rychle dostupnou projektovou dokumentaci vám poskytneme u široké nabídky typových domů. Pokud hledáte osvědčené projektanty pro svůj individuální projekt rodinného domu, jste v G SERVIS také správně.

Vypracujeme pro vás také projekt pasivního domu. Projektová dokumentace pasivního domu obsahuje navíc oproti projektům typových nebo individuálních domů energetický posudek, konstrukční detaily obálky budovy nebo krycí list technických parametrů k žádosti o dotaci.

Populární

Ukázky projektů

máte otázky?

Kontakt

Populární

Podobné služby

Sanace a hydroizolace
Couple vacation to Disney land of New York
Zahradník
Couple vacation to Disney land of New York
Uklid
Couple vacation to Disney land of New York