fbpx
služby

Odborníci pro vaši zahradu

Design Architekti Kovářství

Níže máte seznam ověřených řemeslníků a odborníků v oblasti služeb jako jsou design interiéru, design exteriéru, projektování staveb, umělecká kovařina, zámečnická práce.
Ve výrobcích spojuji tradiční ruční práci s moderními postupy a technologiemi. Z kusu železa vyrobím vše od zámecké brány přes vybavení vesnické chalupy až po nejmodernější designové doplňky do luxusních interiérů.
Architektonická kancelář Křivka byla založena v roce 1990 Ing. arch. Lubomírem Křivkou a v roce 1999 se transformovala na firmu Architektonická kancelář Křivka s.r.o.. Naše kancelář nabízí kompletní služby v oblasti architektonických a projekčních prací v rozsahu:
lnus vytváří originální design interiéru. Nezaměnitelným spoluautorem se stáváte vy, svými potřebami, požadavky a vyjádřením. Ruku architekta vede vaše upřímnost a otevřenost ve vztahu k němu, jež společně dokáže vytvořit jedinečné dílo. Architekti a projektanti firmy Alnus tvoří interier jako jeden celek. Interiérový design je naším posláním. Návrh a realizace interiérů řešíme vždy komplexně.
Získejte bydlení, které je příjemné, praktické a splní všechny vaše požadavky. V G SERVISU na vás čeká tým projektantů rodinných domů, kteří vám navrhnou moderní a funkční bydlení podle vašich představ.
tipy pro vás

Tip od Tadybydlim.cz

Tip tadybydlim

Umělecký kovář Šimon

Hledáte uměleckého kováře? Naším tipem je kovář Šimon. Ten vám nabízí služby v oblasti umělecké kovařiny od malých designových doplňků, kované stoly a lavice, až po ploty a kované brány.