fbpx

Minimalismus jako nový trend bydlení

1.11.2021 | 3 minuty čtení

Žijeme ve světě plném konzumu. Pokud si každý rok nekoupíme nový telefon, počítač nebo dokonce auto, má zastaralou verzi, která nemá nejnovější funkce. Výrobci jsou také tlačeni k neustálé inovaci a výrobě nových modelů, aby se náš konzum neustále podporoval a my stále utráceli za nové a nové předměty.

Problém je, že tímto stylem života ztrácíme na své svobodě a klidu. Ta samé u nás doma. Neustále vylepšujeme, přestavujeme, případně se stěhujeme do nového, většího, lepšího. Pokud vás tato rychlost života zarazila, možná vás nadchne minimalismus.

 

Čisté, jednoduché a pouze v množství, které skutečně potřebujeme. To je minimalismus. Jak to vypadá v reálném životě?

Přesně jak jste čekali. Jednoduše dostatečné. Nejedná se o styl, který by každému vyhovoval, ale může být jako inspirací k odprošení věcí, které nepotřebujeme. Minimalismus dokážeme praktikovat v našem životě poměrně jednoduše. Zkuste to dnes. Vyberete si jeden šuplík, který máte plný věcí a vytřiďte vše, co jste již delší dobu nepoužili nebo ani nevíte že tam je. Zvláštní pocit. 

Populární

Nejzajímavější články a inspirace

Dřevostavba nebo zděná stavba? Jaké jsou výhody těchto variant a kterou si vybrat?
kontakt

Kontakt

Máte zájem o bližší informace ke službám či s něčím potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.