fbpx

Ploty Pardubice

Oplocení pozemků, zahrad, sportovišť

Máte o službu zájem?
Zeptejte se...

ploty

Služby

Realizujeme ploty všech různých typů na klíč. Pokud uvažujete o stavbě plotu svépomocí, rádi vám pomůžeme s výběrem materiálu. Na skladě máme vše potřebné, včetně příslušenství, napínacích a vázacích drátů, pilířových tvárnic, podhrabových desek a dalších komponent.

Ploty na míru

Prodej pletiva

Půjčovna nářadí

Brány

Služby

Výpis služeb

PLOTY, PLETIVO, BRANKY, PLOTOVÉ SLOUPKY, VZPĚRY, POHONY PRO AUTOMATICKÉ VJEZDOVÉ BRÁNY, AUTOMATICKÉ VJEZDOVÉ ZÁVORY, DOPRAVNÍ SLOUPY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ A MECHANIZACE

Dodáváme vše pro oplocení vašeho pozemku. Nabízíme levné pletivo pro oplocení zahrad, sportovišť či průmyslových objektů a plotové sloupky a vzpěry, a to poplastované i pozinkované sloupky.

Upřednostňujete soukromí a hledáte plot, který omezí výhled na vaši nemovitost? Podle vašeho přání navrhneme a namontujeme plot z odolných plotovek, betonový plot či hliníkový plot. Hliníkové ploty Rolux a Novavisio dodáváme v plaňkovém, tyčkovém i okenicovém provedení.

Kromě nejoblíbenějšího čtyřhranného pletiva nechybí v našem sortimentu svařované pletivo s různou velikostí ok a svařované plotové panely, vhodné pro oplocení chat, sportovních či průmyslových areálů a parků. Dodáváme zahradní branky a brány.

Dekorační pletivo k rodinnému domu pro vytvoření okrasných záhonů namontujete snadno bez betonování. Chystáte se oplotit výběh pro domácí zvířata? Nabízíme vám chovatelská pletiva.

Nabízíme kompletní sortiment pohonů křídlových a posuvných bran, vjezdových závor, dopravních sloupů a videotelefonů od renomovaných firem Somfy a FAAC včetně potřebného příslušenství. Provádíme také montáž včetně elektrozapojení. Samozřejmostí je individuální řešení pro každého zákazníka.

kontakt

Kontakt

Populární

Podobné služby

Sanace a hydroizolace
Couple vacation to Disney land of New York
Zahradník
Couple vacation to Disney land of New York
Uklid
Couple vacation to Disney land of New York