fbpx
služby

Odborníci na
realitní služby

prodej nemovitostí hypotéky

Práce realitní makléřky mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovní. Točím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, dron, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích…. vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu, rychle a hlavně bezpečně.
Od roku 2017 pracuji v oblasti financí a realit pro společnost Broker Consulting. Díky propojení obou odvětví zajišťuji komplexní služby a zakládám si na individuálním, lidském a profesionálním přístupu ke klientům.
Hledáte realitní službu bez kompromisů? Pak by Vám mohla spolupráce se mnou dávat smysl. V oboru realit se pohybuji již dvanáctým rokem a vím, že prodej nebo pronájem nemovitosti je vždy spojen s určitou životní změnou. Provize je pro mě nejen odměnou, ale především rozpočtem, který mohu využít k tomu, aby byla Vaše nemovitost prodána či pronajata za co nejvyšší tržní cenu.
Jako realitní makléř pomáhám již 15 let svým klientům v Praze a okolí prodat jejich nemovitosti. Zkušenosti v realitách sbírám nejen díky létům praxe, ale také jako přímý majitel nemovitostí. Díky tomu dobře vím, co to znamená starat se o nemovitosti, udržovat je, prodat je.. To je totiž nepřenositelná zkušenost, která chybí valnému množství realitních makléřů v České republice.