fbpx

Honza Ptáček

Realitní makléř
Jako realitní makléř pomáhám již 15 let svým klientům v Praze a okolí prodat jejich nemovitosti. Zkušenosti v realitách sbírám nejen díky létům praxe, ale také jako přímý majitel nemovitostí. Díky tomu dobře vím, co to znamená starat se o nemovitosti, udržovat je, prodat je.. To je totiž nepřenositelná zkušenost, která chybí valnému množství realitních makléřů v České republice.

Máte o službu zájem?
Zeptejte se...

nemovitosti

Proč mě najmout?

Role makléře je nejdůležitější ve fázi, kdy si vážný zájemce mnohdy začne diktovat podmínky, které jsou pro prodávajícího tak nevýhodné nebo zcela zcestné, že se prodej těm “milým lidem” co byli na prohlídce, může změnit v doslovné šikanování majitele nemovitosti.

A nemusí to být jen zájemce, ale často se najednou objeví při jednání jeho zástupce (advokát, realitní makléř, firemní právník..) a tito zástupci mají tendence vstupovat do již domluvených dohod a zásadně je měnit. Vždy při tom spoléhaji na tlak, který najednou vyvíjí na prodávajícího, který už počítá s prodejem. Cílem je snížení ceny nebo sjednání jednostranně výhodných podmínek pro kupujícího.

Zde jsou zkušenosti makléře ze stovek prodejů nemovitostí nenahraditelné.

prodej nemovitosti

Čím doložím svoje kvality?

Přečtěte si zde na stránce v komentářích příběhy mých klientů, kterým jsem pomohl prodat jejich nemovitost. Těchto hodnocení si velmi vážím a pro Vás můžou být dalším vodítkem v rozhodování, komu svěřit prodej své nemovitosti. Další reference najdete na Seznamu na Firmy.cz nebo na FB profilu.

5,0
5/5
4,7
4.7/5
4,9
5/5
máte otázky?

Kontakt