fbpx
služby

Služby pro Vaši domácnost

úklid stěhování

Níže máte seznam ověřených firem a odborníků v oblasti služeb jako jsou  úklidové služby, domácí práce, stěhování.
Hledáte profesionální hlídání domácích mazlíčků s individuálním přístupem, protože se vám nelíbí koncepce velkých hotelů pro zvířata s kotci a hlídacích agentur, u kterých nikdy nevíte, kdo bude vaše zvíře hlídat? Chcete, aby se o vašeho mazlíčka staral člověk vzdělaný v oboru, a přistupoval k němu jako k vlastnímu? Oceníte rady od chovatele? V tom případě jste u nás správně. Ať už odjíždíte na dovolenou nebo plánujete odjet na víkend někam, kam si svého mazlíčka nemůžete vzít s sebou, svěřte ho do péče Hlídání mazlíčků Petland
Dobře naplánované stěhování trvá obvykle jeden den. Takové stěhování se stane skutečností i pro vás, pokud požádáte o pomoc se stěhováním právě nás. V závislosti na vašich potřebách jsme připraveni zorganizovat stěhování na klíč nebo poskytnout celou řadu dílčích služeb.
Jsme odborníci na úklid v domácnostech i firmách, ve školících a vzdělávacích zařízeních, v potravinářských provozech a v objektech po rekonstrukci. Provádíme dlouhodobé i jednorázové generální úklidy, strojové čištění podlah, tepování koberců a další nadstandardní služby.
Jsme spolehlivá stěhovací firma s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku. Na trhu jsme přes 10 let. Realizujeme zakázky v rámci celé České Republiky i Evropy.
Vážíme si našich klientů, a proto nabízíme nejvyšší kvalitu služeb i zajištění: – Preferujeme profesionální individuální přístup a vstřícnost vůči každému klientovi. – Nabízíme služby 24 hod. denně, 7 dní v týdnu a máme bezkonkurenční ceny.
Naše úklidová firma nabízí úklidový servis v Praze a okolí. Zajišťujeme čištění a umývání oken a veškeré úklidové práce. Naše úklidová firma je vám vždy k dispozici.
Jsme úklidová firma, která od roku 1995 provádí úklid domů, kanceláří a společných prostor a další úklidové práce po celé Praze. Provádíme jednorázový i pravidelný úklid.
tipy pro vás

Tip od Tadybydlim.cz

Tip tadybydlim

Stěhovácí služby

Chystáte se stěhovat do nového, odvézt a zlikvidovat starý nábytek nebo potřebujete přestěhovat vaše kanceláře? Pokud ano, máme pro vás tip a tím je Stehujilevne.cz