fbpx
služby

Odborníci pro vaši zahradu

Zahradník Kácení stromů

Níže máte seznam ověřených firem a odborníků v oblasti služeb jako jsou projektování zahrad, realizace zahrad a údržba, kácení stromů, zavlažování.
Kácíme rychle a bezpečně. Kácení ve ztížených podmínkách, v blízkosti budov, na zahradách, v okolí silnic a jiných špatně přístupných místech. Pokud vám jinde řekli, že to nejde, nebo vás ohromila jejich cena, tak jsme na správném místě.
Dodáváme vše pro oplocení vašeho pozemku. Nabízíme levné pletivo pro oplocení zahrad, sportovišť či průmyslových objektů a plotové sloupky a vzpěry, a to poplastované i pozinkované sloupky.
Máte sen o dokonalé zahradě, kde budete chtít trávit čas. Vaše soukromé místo klidu a přírodní krásy. My vám tento sen splníme. Navrhujeme, realizujeme a s láskou pečujeme o zahrady. To vše profesionálně, rychle a ohleduplně k okolí. Stačí udělat první krok.
Nabízíme kompletní péči o veřejnou či soukromou zeleň. Pravidelná údržba je nejdůležitější částí péče o zahradu. Dle návrhu nebo domluvy zrealizujeme zahradu včetně výsadby nového trávníku.
Tvorbou zahrad, zahradní architekturou, různorodými dřevostavbami a objekty ze dřeva se zabýváme mnoho let. Ve své tvorbě respektujeme zákonitosti krajiny a přírody tak, aby výsledek byl krásný, přirozený, promyšlený, udržitelný a optimální pro život.
tipy pro vás

Tip od Tadybydlim.cz

Tip tadybydlim

Údržba zahrad a zahradní architektura

Naším tipem v oblasti odvlhčení budov je firma Zahrada Praha. Tato firma projektuje zahrady na míru. Přáli byste si zahradu moderní, terasovitou, anglickou, japonskou…? Není žádný problém. Vytvoří vám profesionální návrh s 3D vizualizací, abyste si dopředu dokázali představit, jak bude zahrada vypadat a následně vše vytvoří.

Firma nabízí služby jako – architektura zahrad, údržba zahrad, založení trávníku, péče o stromy a keře, nebo například truhlářské práce, pokud byste chtěli na zahradě mít terasu, pergolu nebo lavičky.