fbpx
služby

Odborníci na stavební služby

rekonstrukce bytu sanace domu  hydroizolace rekonstrukce domu sanace sklepu

Níže máte seznam ověřených řemeslníků a odborníků v oblasti služeb jako jsou rekonstrukce bytů a domů, sanace a hydroizolace budov, stavební práce.
Naše firma zde působí již od roku 1996.Specializujeme se na veškerou práci v rámci výstavby novostaveb, rekonstrukce objektů a rekonstrukce a realizace střech.
Naše firma sídlí v Přerově nad Labem a geograficky se specializujeme na Středočeský kraj a dle velikosti zakázky i dále. V naší nabídce naleznete kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce na střechách šikmých i plochých včetně izolace . Výměny veškerých klempířských prvků, demontáže a montáže střech.
Firma Střechy Novák se specializuje na stavbu střechy na klíč, kterou dodá svým zákazníkům jako komplexní dodávku včetně dalších služeb a příslušenství.
Ve své profesi se dlouhodobě věnuji odstraňování vlhkosti, tj. sanacím staveb, a to nejen historického a památkového charakteru. Do mého portfolia patří především objekty nebo části staveb s trvalou dotací vlhkosti, jako jsou například hřbitovní zdi, kostely, hradební konstrukce, soklové partie a sklepní prostory.
Stavební činnost, inženýrská činnost, stavební audity, rizikové řízení staveb, energetické studie – energetický audit staveb.
Již při navrhování staveb dbáme na nízkou následnou nákladovost bydlení a pořizovací cenu stavby, která se ve většině případů pohybuje níže než u dřevostaveb i při zachování veškerých výhod nízkoenergetických zděných domů.
Provádíme rekonstrukce panelových bytů, cihlových bytů, bytových jader, rekonstrukce koupelen a komerčních prostorů.
tipy pro vás

Tip od Tadybydlim.cz

Tip tadybydlim

Sanace a hydroizolace

Naším tipem se v oblasti odvlhčení budov je firma Sanace – Lukáš Pečenka. Pan Pečenka v oblasti sanací působí přes 12 let. Jeho hlavním osobním zaměřením je diagnostika staveb a funkční návrhy sanačních řešení. Sanační portfolio je široké od sanace sklepů, sanace bytů a rodinných domů až po historické památky jako jsou například Národní muzeum v Praze, Zámek Puklice, Zámek Stránov nebo například Evangelický kostel ve Frýdku-Místku. U pana Pečenky máte jistotu, že s vámi jedná opravdový odborník na sanační problematiku.

Sanace a hydroizolace primárně provádí v oblastech – Královehradecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj,  Středočeský kraj a Praha. Při domluvě ale nemá problém vám se sanací a hydroizolací pomoci i v jiných koutech naší republiky. Pokud tedy hledáte odborníka na vlhkostní problematiku, neváhejte kontaktovat Sanace – Lukáš Pečenka

Tip tadybydlim

Rekonstrukce bytů

Naším tipem v oblasti rekonstrukcí je rozhodně PM-reko. Tato firma provádí rekonstrukce na klíč a zaměřuje se i na interiérový design. Přemýšlíte-li nad rekonstrukcí kuchyně, rekonstrukcí koupelny nebo celého vašeho bytu, můžete se spolehnout, že s PM-reko budete spokojeni.

Firma působí v Praze a blízkém okolí.