fbpx

Střechy Novák s.r.o.

Realizace střech

Máte o službu zájem?
Zeptejte se...

Střechy

Služby

Firma Střechy Novák se specializuje na stavbu střechy na klíč, kterou dodá svým zákazníkům jako komplexní dodávku včetně dalších služeb a příslušenství.

Pokrývačství

Tesařství

CNC Krovy

Klempířství

Sřešní okna

Nadkrokevní izolace

Střechy

Služby

1. Střechy na klíč

Postavíme Vám střechu na míru přesne podle vašich představ a bez starostí.

2. Pokrývačství

Pro pokrytí šikmých střech nabízíme širokou škálu kvalitních pálených a betonových krytin. Nabízíme také méně tradiční vkláknocementové krytiny s vysokou odolností.

Další vhodnou krytinou pro šikmé střechy jsou asfaltové šindele, které se vyznačují vyšší odolností. A díky nižší hmotnosti je možné použít lehčí střešní konstrukci a výrazně snížit finanční rozpočet. Před montáží krytin Vám nabídneme širokou škálu druhů modelů a barev, abychom tak splnili Vaše představy o střešní krytině.

3. Klempířství

Hlavním cílem klempířských prací je zajištění dokonalého odvodu srážkové vody ze střechy a ochrana proti zatékání do stavby.

Na přání zákazníka Vám vyrobíme rozličné druhy ozdobných klempířských prvků a výrobků.

4. Tesařství

Ať si necháte od nás postavit novou střechu na míru nebo pouze rekonstruujete, vždy od nás dostanete tesařské práce té nejvyšší kvality. Díky nejmodernějším technologiím jsme lídrem v kvalitě tesařství v České republice.

5. CNC Krovy

Ke strojovému opracování krovu CNC používáme obráběcí stroje německé značky Hundegger. Používání strojů Hundegger umožňuje velmi efektivní práci se dřevem – pomocí softwaru narýsujeme přesný tvar a podobu krovu či vazníku a stroj automaticky dřevo opracuje do finální podoby. Díky moderní technologii obráběcích center zaručujeme nejvyšší přesnost opracování.

6. Střešní okna

Montáž střešních oken do střešního pláště vyžaduje mimořádnou přesnost, zručnost, a dodržení návodu daného výrobcem. Za svou praxi jsme se setkali s mnoha případy chybně montovaných střešních oken, jejichž následkem mohou být škody v řádu desítek tisíců, neboť demontáž a montáž chybně montovaných střešních oken zpravidla zasahují a ovlivňují úpravy převážné části interiéru. Z tohoto důvodu jsme se zaměřili na tuto činnost „pod lupou“ a je naší snahou těmto nepříjemnostem předcházet.

7. Nadkrokevní izolace

Tato nová technologie Vám poskytne v současnosti nejkvalitnější souvislé zateplení střechy. Díky tomu ušetříte prostředky za vytápění. Mezi další přednosti patří především rychlá montáž a to, že nadkrokevní izolace umožňuje dát vyniknout dřevěným prvkům střechy v interiéru.

reference

Reference

Střecha Kolín

Střecha Vinoř

Střecha Dolní Bousov

Střecha Pitkovice

Kontakt

Kontakt

Populární

Podobné služby

Sanace a hydroizolace
Couple vacation to Disney land of New York
Zahradník
Couple vacation to Disney land of New York
Uklid
Couple vacation to Disney land of New York