fbpx

V.M.D. Stavby - LEVNÉ STAVBY NA CELÝ ŽIVOT!

Stavební firma
Již při navrhování staveb dbáme na nízkou následnou nákladovost bydlení a pořizovací cenu stavby, která se ve většině případů pohybuje níže než u dřevostaveb i při zachování veškerých výhod nízkoenergetických zděných domů.

Máte o službu zájem?
Zeptejte se...

Rekonstrukce

Služby

Stavby rodinných domů na klíč, jak jsme se již zmiňovali v úvodu, provádíme zděné v nízkoenergetickém standardu s nízkými náklady na provoz a nízkou pořizovací cenou, většinou nižší než u dřevostaveb, při zachování výhod zděných domů.

Pro zákazníky, kteří mají částečnou či žádnou představu, jim po konzultaci stavbu nezávazně navrhneme včetně stanovení cenové nabídky a samozřejmostí je i profesionální vizualizace.

Popřípadě si můžete vybrat z některých našich typových domů, nebo se jimi pouze nechat inspirovat.

Pro zákazníky, kteří mají větší či úplnou představu o jejich stavbě, navrhujeme stavbu prokonzultovat, na základě této konzultace stavbu navrhnout a připravit nezávaznou nabídku.

Pro zákazníky, kteří mají zakoupený vlastní projekt, stavbu velmi rádi zkalkulujeme a v případě zájmu můžeme navrhnout i jiné řešení k prospěchu funkčnosti a ceny stavby – například jiné materiály a některá konstrukční řešení. V takovém případě si vždy připravíme vlastní realizační projektovou dokumentaci, za kterou poneseme plnou odpovědnost.

Stavby převážně realizujeme ze zdiva HELUZYTONG – vždy na celoplošné lepidlo (v případě HELUZ se jedná o broušené cihly), což zvyšuje kvalitu a rychlost stavby. Veškeré požité stavební materiály mají velmi dobré termoizolační vlastnosti a statickou pevnost.

Stavba domů

Konzultace

Návrh na míru

Tvorba vizualizací

Vizualizace ZDARMA

Ke každému projektu nabízíme profesionální
vizualizaci v programu Lumion ZDARMA

Populární

Ukázka typové domů

máte otázky?

Kontakt

Sídlo firmy máme v Kutné Hoře. Realizace probíhají v širším okolí Kutné Hory.

Populární

Podobné služby

Sanace a hydroizolace
Couple vacation to Disney land of New York
Zahradník
Couple vacation to Disney land of New York
Uklid
Couple vacation to Disney land of New York